Dlaczego BEYOND™ Polus®?

Na rynku istnieje wiele metod wybielania zębów, jednak żadna z nich nie jest tak skuteczna, ani nie zapewnia takiego bezpieczeństwa, jak wybielanie przy wykorzystaniu technologii BEYOND™ Polus®.

Do wyboru macie Państwo wcześniejszy system BEYOND™, szyny wybielające wykonane przez stomatologa, produkty dostępne w aptece, czy też wybielanie w gabinecie oparte na lampach LED.

1. BEYOND™ Polus® vs. BEYOND™

BEYOND™ Polus® stanowi ulepszoną wersję technologii BEYOND™, gwarantując najintensywniejszy obecnie strumień światła, w połączeniu z najbardziej zaawansowanym systemem filtracji i zapewniając doskonałe wyniki u każdego pacjenta przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, szybkości i wygody zabiegu. BEYOND™ Polus® umożliwia również wybielanie pojedynczych zębów oraz przebarwień tetracyklinowych. Poprzednia wersja lampy nie zawiera unikalnej technologii świetlnej Light Bridge™, co skutkuje osłabieniem i skróceniem efektów wybielania.

Badania kliniczne dowodzą, że profesjonalne wybielanie zębów systemem BEYOND™ Polus® rozjaśnia zęby od 5 do 14 odcieni ze średnim wynikiem 8 – szybciej niż jakakolwiek inna technika wybielania zębów – gwarantując Państwu biały uśmiech na lata.

2. Wybielanie oparte na lampach LED i innych

Używane nadal przez wielu stomatologów tanie lampy LED (czasem nazywane laserowymi), dają dużo słabsze rezultaty wybielania, przez co aby uzyskać te same wyniki co z systemem BEYOND™ Polus® wymagana jest większa liczba powtórzeń. Firma BEYOND™ sprzedaje lampy LED do wykorzystania przez pacjenta w domu, a nie jako profesjonalny sprzęt dla lekarza.

3. Szyny wybielające wykonane przez stomatologa i dostępne w aptekach

Szyny wykonane przez stomatologa dają dość dobre efekty, lecz wymagają stosunkowo długiego czasu stosowania. Ze względu na niskie stężenie żelu nakładanego na zęby musi on pozostawać w kontakcie z nimi nawet kilka godzin dziennie przez kilka dni.  Niestety, długotrwały kontakt z żelem wybielającym może spowodować silną wrażliwość zębów i podrażnienie dziąseł. Ponadto, w przeciwieństwie do systemu BEYOND™,  pacjent który chce poddać się wybielaniu szynami wybielającymi musi posiadać w pełni wyleczone zęby, gdyż nie ma możliwości ochrony niewyleczonych ubytków przed nakładanym żelem wybielającym.

Szyny dostępne w aptekach nie powinny być stosowane bez konsultacji z dentystą. Bardzo często nie dopasowują się one dokładnie do powierzchni zębów, przez co preparat może swobodnie wypływać z szyny, powodując silne podrażnienia tkanek miękkich oraz bóle żołądka spowodowane połykaniem preparatu.

4. Produkty do użytku domowego, dostępne w sklepach czy aptekach

Mogą być stosowane do podtrzymania rezultatów ale w żadnym wypadku nie powinno się ich porównywać do profesjonalnego wybielania wykonanego przez stomatologa. Co więcej, nie wszystkie oferowane produkty są dobrej jakości.

 

UWAGA: Wiele konkurencyjnych produktów nie posiada nawet odpowiedniej certyfikacji dopuszczającej do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej!